Czas nieokreślony
Pomorskie
Opublikowano 6 lat temu

<< WSTECZ

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Analiza potrzeb zakupowych i organizacja procesu zakupowego;
  • Negocjacje cen oraz optymalizacja warunków zakupowych;
  • Zarządzanie aktualną bazą dostawców, analizowanie jej pod kątem dostępności, stanów, rotacji, marż;
  • Planowanie przyszłych zakupów oraz portfolio dostawców;
  • Monitorowanie procesów dostaw, terminowości oraz ich jakości;
  • Komunikacja z klientami wewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wymagane minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kupca w sieci farmaceutycznej lub sieci detalicznej lub hurtowni;
  • Wysokie umiejętności w zakresie negocjacji handlowych;
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów;
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność efektywnej organizacji pracy, wysokie kompetencje pracy w zespole oraz komunikacyjne;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu kategorią zakupową.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zajmowanego stanowiska;
  • Samodzielne stanowisko i pracę w profesjonalnym zespole;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozpoznawalnej na rynku i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Pakiet medyczny, kartę Multisport oraz ubezpieczenie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą Al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922. Informujemy, że Administratorem danych jest Gemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy Al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Kupiec

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres
m.rogulska@aptekagemini.pl