MENED┼╗ER KATEGORII

Kontrakt
Mazowieckie
Dodane 2 lata dni temu

GOODMAN

<< WSTECZ

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Zarz─ůdzanie powierzonymi kategoriami;
  • Przygotowywanie rekomendacji asortymentowych we wsp├│┼épracy z Dzia┼éem Marketingu i Sprzeda┼╝y;
  • Tworzenie i aktualizowanie standard├│w merchandisingowych dla podleg┼éej kategorii;
  • Aktywny udzia┼é w warsztatach / spotkaniach z klientami;
  • Analiza efektywno┼Ťci wprowadzonych zmian w asortymencie u klient├│w;
  • Poszukiwanie nowych rozwi─ůza┼ä z Catman dla kategorii;
  • Bie┼╝─ůca wsp├│┼épraca z Dzia┼éem Sprzeda┼╝y, Marketingu, Rozwoju Biznes.

OCZEKUJEMY:

  • Umiej─Ötno┼Ť─ç organizacji pracy w┼éasnej, planowania i prowadzenia kilku projekt├│w jednocze┼Ťnie;
  • Samodzielno┼Ť─ç w dzia┼éaniu oraz umiej─Ötno┼Ť─ç podejmowania decyzji;
  • Bardzo dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego (swobodna komunikacja, tworzenie prezentacji);
  • Bardzo dobra znajomo┼Ť─ç Word, Excel, Power Point;
  • 5 – letnie do┼Ťwiadczenie na podobnym stanowisku w firmie z bran┼╝y FMCG;
  • Do┼Ťwiadczenie w samodzielnym zarz─ůdzaniu projektami Catman;
  • Wysoko rozwini─Öte zdolno┼Ťci analitycznego my┼Ťlenia i wyci─ůgania wniosk├│w, umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne oraz pracy zespo┼éowej.

OFERUJEMY:

  • Prac─Ö w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö organizacji;
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko;
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç dalszego rozwoju zawodowego;
  • Motywacyjny system wynagradzania;
  • Dodatkowe benefity;
  • Narz─Ödzia niezb─Ödne do pracy.

Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie przez og┼éoszeniodawc─Ö moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw─ů z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocze┼Ťnie wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie przez og┼éoszeniodawc─Ö moich danych osobowych na potrzeby przysz┼éych rekrutacji.

Cechy oferty pracy

StanowiskoMened┼╝er Kategorii

Wymagany jest poprawny adres email.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczeg├│┼éowych (wed┼éug wymog├│w og┼éoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzi─Öcia udzia┼éu w rekrutacji. Pozosta┼ée dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, kt├│r─ů wyrazi┼éa┼Ť/e┼Ť wysy┼éaj─ůc nam swoje zg┼éoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wp┼éywu na mo┼╝liwo┼Ť─ç udzia┼éu w rekrutacji. Mo┼╝emy przetwarza─ç Twoje dane osobowe zawarte w zg┼éoszeniu rekrutacyjnym tak┼╝e w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, je┼╝eli roszczenia dotycz─ů prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu b─Ödziemy przetwarza─ç Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegaj─ůcy na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w post─Öpowaniu przed s─ůdami lub organami pa┼ästwowymi. Masz prawo dost─Öpu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, ┼╝─ůdania ich usuni─Öcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na kt├│rych przetwarzanie wyrazi┼ée┼Ť zgod─Ö) do innego administratora danych. Masz tak┼╝e prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przysz┼éo┼Ťci: Prezesa Urz─Ödu Ochrony Danych Osobowych). Cofni─Öcie zgody pozostaje bez wp┼éywu na zgodno┼Ť─ç z prawem przetwarzania, kt├│rego dokonano na podstawie zgody przed jej cofni─Öciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w og┼éoszeniu przez okres 6 miesi─ůcy od chwili przes┼éania zg┼éoszenia rekrutacyjnego. W razie pyta┼ä mo┼╝esz si─Ö z nami skontaktowa─ç pod adresem rekrutacja@goodman.eu