praca zakupy

<< WSTECZ

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Zarz─ůdzanie kategori─ů produkt├│w;
  • Maksymalizacja sprzeda┼╝y i mar┼╝y;
  • Negocjacje handlowe.

OCZEKUJEMY:

  • Kilkuletniego do┼Ťwiadczenia w pracy na stanowisku kupca w sieci handlowej lub key account managera w bran┼╝y FMCG;
  • Umiej─Ötno┼Ťci pracy w MS Excel;
  • Zaanga┼╝owania w realizacj─Ö powierzonych zada┼ä;
  • Umiej─Ötno┼Ťci negocjacyjnych i analitycznych;
  • Dobrej znajomo┼Ťci j─Özyka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Prac─Ö w dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö organizacji;
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko;
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç dalszego rozwoju zawodowego;
  • Motywacyjny system wynagradzania;
  • Dodatkowe benefity;
  • Narz─Ödzia niezb─Ödne do pracy.

Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie przez og┼éoszeniodawc─Ö moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw─ů z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocze┼Ťnie wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie przez og┼éoszeniodawc─Ö moich danych osobowych na potrzeby przysz┼éych rekrutacji.

<< WSTECZ

  • Zarz─ůdzanie powierzonymi kategoriami;
  • Przygotowywanie rekomendacji asortymentowych we wsp├│┼épracy z Dzia┼éem Marketingu i Sprzeda┼╝y;
  • Tworzenie i aktualizowanie standard├│w merchandisingowych dla podleg┼éej kategorii;
  • Aktywny udzia┼é w warsztatach / spotkaniach z klientami;
  • Analiza efektywno┼Ťci wprowadzonych zmian w asortymencie u klient├│w;
  • Poszukiwanie nowych rozwi─ůza┼ä z Catman dla kategorii;
  • Bie┼╝─ůca wsp├│┼épraca z Dzia┼éem Sprzeda┼╝y, Marketingu, Rozwoju Biznes.

OCZEKUJEMY:

  • Umiej─Ötno┼Ť─ç organizacji pracy w┼éasnej, planowania i prowadzenia kilku projekt├│w jednocze┼Ťnie;
  • Samodzielno┼Ť─ç w dzia┼éaniu oraz umiej─Ötno┼Ť─ç podejmowania decyzji;
  • Bardzo dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego (swobodna komunikacja, tworzenie prezentacji);
  • Bardzo dobra znajomo┼Ť─ç Word, Excel, Power Point;
  • 5 – letnie do┼Ťwiadczenie na podobnym stanowisku w firmie z bran┼╝y FMCG;
  • Do┼Ťwiadczenie w samodzielnym zarz─ůdzaniu projektami Catman;
  • Wysoko rozwini─Öte zdolno┼Ťci analitycznego my┼Ťlenia i wyci─ůgania wniosk├│w, umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjne oraz pracy zespo┼éowej.