praca zakupy

<< WSTECZ

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Zarządzanie powierzonymi kategoriami;
  • Przygotowywanie rekomendacji asortymentowych we współpracy z Działem Marketingu i Sprzedaży;
  • Tworzenie i aktualizowanie standardów merchandisingowych dla podległej kategorii;
  • Aktywny udział w warsztatach / spotkaniach z klientami;
  • Analiza efektywności wprowadzonych zmian w asortymencie u klientów;
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań z Catman dla kategorii;
  • Bieżąca współpraca z Działem Sprzedaży, Marketingu, Rozwoju Biznes.

OCZEKUJEMY:

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, planowania i prowadzenia kilku projektów jednocześnie;
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja, tworzenie prezentacji);
  • Bardzo dobra znajomość Word, Excel, Power Point;
  • 5 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG;
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami Catman;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej.

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • Motywacyjny system wynagradzania;
  • Dodatkowe benefity;
  • Narzędzia niezbędne do pracy.