SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW MEBLE VOX

Czas nieokreślony
Wielkopolskie
Dodane 2 lata dni temu

MEBLE VOX

<< WSTECZ

Miejsce pracy: Poznań

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji. W skład grupy wchodzą trzy spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Meble VOX, Profile VOX oraz Drzwi i Podłogi VOX (dawniej Składy).

 

Meble VOX należą do czołówki producentów mebli w Polsce. Posiadają dynamicznie rozwijającą się sieć sprzedaży, obejmującą ponad 250 salonów i stoisk sklepowych w kraju i za granicą. Produkty Mebli VOX są eksportowane na rynki europejskie, a także do USA i państw Bliskiego Wschodu. Potencjałem firmy jest innowacyjność, nowoczesne zarządzanie oraz wykwalifikowany zespół pracowników.

 

Aktualnie do spółki Meble VOX poszukujemy Osób na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

 

Chcemy Cię zaprosić do współpracy, jeśli brzmi dla Ciebie interesująco: 

 • Realizacja zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami;
 • Poszukiwanie i ocena nowych dostawców;
 • Przygotowywanie zapytań ofertowych i ich analiza;
 • Negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw;
 • Nadzór nad realizacją zawartych umów handlowych;
 • Monitorowanie rynku dostawców;
 • Bieżąca analiza stanów magazynowych i rotacji w ramach danego asortymentu;
 • Analiza zakupu, zużycia, rotacji.

 

Do współpracy zachęcamy Osoby, które:

 • Posiadają wykształcenie wyższe
 • Biegle poruszają się w programach pakietu Microsoft Office;
 • Znają SAP lub inny system klasy ERP;
 • Biegle prowadzą negocjacje i rozmowy handlowe;
 • W stopniu przynajmniej komunikatywnym (w mowie i piśmie) władają językiem angielskim;
 • Doskonale organizują sobie pracę i umiejętnie ustalają priorytety;
 • Cechuje samodzielność i konsekwencja w działaniu;
 • Wyróżnia elastyczność i umiejętność poszukiwania rozwiązań;
 • Efektywnie porozumiewają się z ludźmi na różnych poziomach organizacji.

 

Można u nas liczyć na:

 • Pracę z zespołem ambitnych ludzi, dla których silne relacje ważne są również po godzinach pracy;
 • Przyjazną atmosferę w pracy;
 • System ciekawych zniżek na kształcenie w ramach uczelni należących do Grupy;
 • Ciekawe i ambitne projekty.

 

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez GOODMAN GROUP Sp. z o.o. oraz Meble Vox spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Czerwonaku, Składy Vox spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Czerwonaku, Profile Vox spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Czerwonaku zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Cechy oferty pracy

StanowiskoSpecjalista ds. Zakupów

Aplikuj online

Wymagany jest poprawny adres email.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesiący od chwili przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@goodman.eu